פרספקטיבה

פרספקטיבה

02/08/2010

פרספקטיבה – ביטאון עמותת אדריכלים מאוחדים בישראל (ע"ר)

פרספקטיבה הוא ירחון היוצא לאור על ידי עמותת האדריכלים ארבע פעמים בשנה, מזה כעשר שנים, ומהווה עיתון מקצועי ייחודי של העמותה.

פרספקטיבה פונה אל כל האדריכלים בארץ ובעולם ואל כל העוסקים בתחום הבנייה כגון: מתכננים עירוניים, מעצבי פנים, מעצבי ערים, אדריכלי נוף ומעצבי המוצר.

פרספקטיבה הוא ירחון מקצועי ברמה מקצועית גבוהה ומהווה במה פתוחה לאדריכלים לכתיבה תיאורטית, לפרסום פרויקטים מתוכננים ומבנים חדשים, להבעת דעה, לביקורות ולעידוד.

פרספקטיבה עוסקת במגוון רחב של נושאים כגון : בנייה ירוקה, שימור, התחדשות עירונית, מפרסמת תחרויות מקצועיות, מחקרים, פרסים לסטודנטים מצטיינים, סוקרת ימי עיון ואירועים מרכזיים בארץ ובעולם, ומצליחה להגיע לליבו של כל אדריכל.
המהדורות האחרונות הוקדשו כל אחת לנושא מיוחד וזכו להצלחה ולמחמאות רבות.
הביקוש לירחון רב והפניות אל העמותה למכור את עיתון מגיעות ללא הפסקה. קיימת התעניינות רבה גם בצבור הרחב שאינו בהכרח מתחום מקצועות הבנייה לקבל את הביטאון לידיו.

פרספקטיבה מופקת בכ 5000 עותקים המדוורים חופשי לכל חברי עמותת האדריכלים.
בנוסף מופץ הירחון לכל הספריות בכל האקדמיות, המכללות והאוניברסיטאות בארץ.
המאמרים של העיתון מקוטלגים בקטלוגים מקצועיים ובמערכות מידע בינלאומיות.

פרספקטיבה מהווה ראש גשר חשוב בין אנשי המקצוע, המתכננים והבונים, לבין היצרנים והמשווקים. פרספקטיבה מצליחה להגיע לחשיפה גבוהה של חומרים חדשים, שיטות בנייה מתקדמות ומוצרים חדשניים שחשוב להכניסם לשימוש בשוק הבנייה המקומי.

ייחודו של העיתון הוא בהיותו עיתון של העמותה בה מתפרסמות כל התחרויות והפרסים שהעמותה מארגנת והכותבים בו הם בעיקר אדריכלים, חוקרים ובעלי מקצוע. זוהי במה פתוחה ורב גונית של ציבור האדריכלים ואנשי המקצוע העוסקים במחקר ובהוראה ובארץ והיא מהווה בית חם ופתוח להעלאת רעיונות והבעת דעות חדשניים.


 

 

בניית אתרים Signed by   המגדלור 15 ת.ד 8201 יפו 61082 03-5188234      
  עמוד הבית  
© כל הזכויות שמורות