תחרות אדריכלים
תחרות נצרת עילית - תכנון בית ספר יסודי וחטיבה עליונה
תחרות פומבית דו שלבית לעיצוב מיצבים אורבניים בכיכרות במרכז ירושלים
תחרות פומבית עיונית לתכנון המרחב הפתוח והשלטוני - ירושלים
3 תחרויות פומביות רעיוניות- הכרזת הזוכים
תחרות לתכנון מפגש תל-אביב יפו ובת ים
תחרות פומבית לתכנון "כיכר העיר" חולון
תוצאות התחרות לתכנון בניין עיריית אילת
תחרות אדריכלים למפגש ערים תל-אביב-יפו בת-ים
תחרות אדריכלים - ראש פינה
תחרות בית העירייה - נתניה
תחרות פומבית מוזיאון הטבע בירושלים
תחרות אדריכלים - יד לבנים - רמת ישי
תחרות קריית חינוך רמת אפעל
תחרות פומבית לתכנון שער כניסה הר הרצל
תחרות מגדל השמש אשלים
תחרות לתכנון שערי הכניסה לטכניון
תחרות צפון הרצליה
ראיון עם אדריכל שחר לולב, יו"ר ועדת תחרויות
ראיון עם אדריכל שחר לולב, יו"ר ועדת תחרויות עמוד 2
ראיון עם אדריכל שחר לולב, יו"ר ועדת תחרויות עמוד 3
תחרויות 2015 של עמותת האדריכלים
תחרות להתחדשות מרכז העיר כפר-סבא - תכנון מרחב רחוב ויצמן.
תחרות ראשון לציון
תחרות קונסרבטוריון מבשרת ציון
תחרות כיכר ציון
תחרות פארק החוף 3700 - חומרים
המרכז הלאומי לאיתנות ישראלית
תחרות מעונות סטודנטים הטכניון
תחרות עיצוב הכניסות לקריית אונו
מוזיאון חיל האויר
תחרות אלטרנטיבית רעיונית לתכנון מעונות סטודנטים במוסד אקדמי
תחרות פומבית רעיונית לתכנון ופיתוח של צורות מגורים חדשות
דוגמא
תחרות אדריכלים  >>  תחרות קריית חינוך רמת אפעל

תחרות קריית חינוך רמת אפעל

22/07/2012

עיריית רמת גן ועמותת האדריכלים מכריזים בזה על
הזוכים תחרות פומבית לתכנון

קריית חינוך רמת אפעל

מקום ראשון

קיסלוב קיי אדריכלים - אטלייה קיי
תאה קיסלוב, עולש קיי, ליאורה קיסלוב-קיי
בהשתתפות: יפים קפילביץ', איתי בן חיים, עליאל קיי, בועז קיי, איריס אושינסקי
80,000 ש"ח

 

 

מקום שני

אדר' דוד נופר
בהשתתפות: אמיל מיטראה, ניר לוי
22,500 ש"ח

 



מקום שני

פרי דיודוביץ אדריכלים
בהשתתפות: שלום דוידוביץ, חנן פרי, ליהי עין גדי-דוידוביץ, בן קוטלר, רעות שפירא, טניה אברמזון
22,500 ש"ח

 


מקום שני

אדר' רבקה גוטמן
22,500 ש"ח

 


מקום שני

אורבך הלוי אדריכלים + ShaGa Studio
אורי הלוי, אורי רותם, גרי פרידמן, שני ברט
בהשתתפות: עינב נחום, נועם מוסקל, אלכסיי אבואב
22,500 ש"ח

 


פרוטוקול השיפוט

מקום ראשון
קיסלוב קיי אדריכלים - אטלייה קיי
תאה קיסלוב, עולש קיי, ליאורה קיסלוב-קיי
בהשתתפות: יפים קפילביץ', איתי בן חיים, עליאל קיי, בועז קיי, איריס אושינסקי



מקום שני
אדר' דוד נופר
בהשתתפות: אמיל מיטראה, ניר לוי




מקום שני
פרי דיודוביץ אדריכלים
בהשתתפות: שלום דוידוביץ, חנן פרי, ליהי עין גדי-דוידוביץ, בן קוטלר, רעות שפירא, טניה אברמזון




מקום שני
אדר' רבקה גוטמן




מקום שני
אורבך הלוי אדריכלים + ShaGa Studio
אורי הלוי, אורי רותם, גרי פרידמן, שני ברט
בהשתתפות: עינב נחום, נועם מוסקל, אלכסיי אבואב



חבר השופטים:
אדר' עמי שנער – יו"ר.
מר צבי בר – ראש העיר - שופט
אדר' חיים כהן – מהנדס העיר – שופט
מר משה בודאגה – ראש מינהל חינוך - שופט
אדר' סרג'יו לרמן – אדריכל העיר - שופט
אדר' –דוד זרחי - שופט
אדר' אלי מאיוס - שופט
אדר' אריה גונן – מזכיר חבר השופטים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בניית אתרים Signed by   המגדלור 15 ת.ד 8201 יפו 61082 03-5188234      
  עמוד הבית  
© כל הזכויות שמורות