רוני זייברט

מועמד לתפקיד חבר ועד ארצי + חבר ועד סניף תל אביב והמרכז

 

שלום רב לכולם,

שמי רוני זייברט ואני אדריכל מזה שנים רבות. התחלתי לימודי באיטליה אותם סיימתי בטכניון. עם סיום לימודי הקמתי משרד עצמאי העוסק לאורך השנים בבנייה ציבורית ענפה, תוכניות אב ותב"עות, שימור, תכנון פנים, ולעיתים אף תכנון נוף.

לאורך השנים זכה משרדי בתחרויות רבות:  בסמוך לסוף לימודי עליה לשלב הסופי של התחרות לתכנון בית המשפט העליון, מרכז השתלמות מורים אילת, מתחם עריית פתח -תקווה, מרכז תרבות סביון ועוד. משרדי זכה פעמיים בתעודות הוקרה ומצוינות שהתקבלו ע"י נשיא המדינה על תכנון מוזיאון גוטמן, ואף היה בין ארבעת המשרדים שהיו מעמדים לתכנון הרחבתה של כנסת ישראל.

מאז סיום לימודי ובמהלך השנים הייתי פעיל במועצה לשימור אתרים סניף מרכז, ובאופן אינטנסיבי במסגרת האגודה/עמותה/התאחדות האדריכלים בוועדת מחוז מרכז ובוועדת התחרויות. והייתי אף שותף לניסוח הקריטריונים לבחירת שופטים עם האדריכלים אמריו-מאיוס וצבי לישר ז"ל.

מצבו העגום המתמשך של מעמד האדריכלים כפי שאנו חווים אותו בשנים האחרונות ומוכר לכולם, מקשה ומחבל ביכולתם של האדריכלים ליצור אדריכלות טובה, יצירתית ובעלת משמעות בארצנו. מעל כל אלה נצבת בעייתם של האדריכלים הצעירים, שהמהלכים של הרשויות מדירים אותם מעשייה, מונעים מהם להתפתח, להשתתף ולתרום ממרצם לשינוי וקידום פני האדריכלות בארץ. תהליך טבעי המצוי בלב ליבה של ההתפתחות האנושית, ושל המקום בו אנו חיים.

כדי לתרום לאמור לעיל החלטתי לחזור לפעילות בהתאחדות ואני מציע את מועמדותי לוועד הארצי ולוועד המקומי.

בהצלחה לכולם, שלא לדבר על בריאות