כנס לונדון ופריז

24.09.2024 24.09.2024

הזמנה לכנס

 

אדריכלים יקרים, הנכם מוזמנים להירשם לכנס השנתי של המועצה העולמית לבנייה לגובה ובניה עירונית CTBUH  שיתקיים השנה בתאריכים 24-27/09/2024 בלונדון ובפריז.

השנה הכנס יתמקד בדילמה שעומדת בפני ענף התכנון והבנייה כהיום: האם לבנות מבנים או לחדש מבנים קיימים? במקביל, הרשויות דנות בהיבטים של צמיחת הקיים או בנייה חדשה בערים בנות קיימא. שאלות העולות מציבות אתגרים חדשים, כיצד מקבלים החלטות ומי צריך להיות מעורב בקבלתן? הדיון השנה אינו נוגע לקונפליקט בין ישן לחדש, שימור או התחדשות אלא בשאיפה לזהות אסטרטגיות לשינוי וצמיחה בהפחת חיים אורבניים. יבחנו הדור החדש של מבנים בגבהים, צורות וצפיפות גבוהה המאפשרים גמישות תכנונית, חיסכון באנרגיה כמו גם בנייה ירוקה בת קיימא לטובת הסביבה.

בתאריך 15/07 בשעה 19:00 התאחדות האדריכלים תקיים ויבינר בהובלת האדריכל גיל שנהב, כנען שנהב אדריכלים, בנושא הדילמה שעומדת בפני ענף התכנון הבניה כיום ביחס להתחדשות עירונית ובנייה לגובה ובזיהוי אסטרטגיות לשינוי והתפתחות. במפגש זה, יוצג גם ארגון ה-CTBUH והכנס השנתי הקרוב. ההרשמה לויבינר פתוחה לכולם ללא עלות – שריינו ביומנים!

לאתר הכנס ולפרטים נוספים לחצו כאן

להרשמה לויבינר בהובלת האדריכל גיל שנהב, כנען שנהב אדריכלים, לחצו כאן

 

 

 

 

הרצאת זום אדר' גיל שנהב

 

תודה לאדריכל גיל שנהב על הרצאת זום מרתקת בנושא : “הדילמה שעומדת בפני ענף התכנון והבנייה: האם לבנות מבנים או לחדש מבנים קיים?” מפגש לקראת הרשמה לכנס השנתי CTBUH  בלונדון ופריז.

למצגת ההרצאה לחצו כאן >>

 

חזרה לאירועי ההתאחדות